صفحه نخست

رادیوصفا ، صدای فرهنگ ایرانی ها

» «جوانا لوملی» بازیگر بریتانیایی در ایران

«جوانا لوملی» بازیگر سرشناس بریتانیایی و فعال اجتماعی، برای ساخت اپیزودی از مجموعه مستند «جاده ابریشم جوانا» به ایران آمده است.

به گزارش رادیوصفا از ایرنا، مجموعه مستند «جاده ابریشم جوانا» که به معرفی کشورهای جاده ابریشم می‌پردازد تا به حال اپیزودهایی درباره ژاپن، هند، لبنان و … منتشر شده که توانسته طرفداران بسیاری را در بریتانیا به خود جذب کند. 
شبکه آی‌تی وی (ITV) انگلیس که با همکاری فرزاد پاک اپیزود جاده ابریشم ایران را برای پخش در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ آماده می‌کند، در این اپیزود به کشور ایران در راه ابریشم می‌پردازد.
جوانا لوملی با حضور در ایران بلافاصله از پشت صحنه یک فیلم سینمایی بازدید کرده و قرار است این اپیزود از مجموعه مستند «جاده ابریشم جوانا» را با سینمای ایران آغاز کند. 
جوانا لوملی که با کارگردانانی چون تیم برتون، مارتین اسکورسیزی و … همکاری داشته و جوایز متعددی هم از فستیوال‌های بین المللی در کارنامه خود دارد، در این مجموعه با سفر به کاشان، اصفهان، یزد و شیراز برای بازدید از تخت جمشید و بسیاری از بناهای تاریخی و ارزشمند ایران سعی دارد تا مردم انگلیس را با زیبایی‌های ایران آشنا کند.

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : admin362 / تاریخ : 26 خرداد 1397, 12:18 / نظرات : 0ارسال نظر

نام:*
ایمیل (اختیاری) :
متن نظر:
< پیشنهاد رادیوصفا > رادیوصفا بانک ترانه کنسرت آثار استاد شجریان ثبلیغات
رادیوصفا radiosafa رادیو صفا RADIO SAFA
Designer : SAFA - رادیوصفا